KONST / Litografier / Färglitografi 16165055
nr 1616 5055
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Signerad, numrerad 267/360, Blidösund. Färglitografi, bildmått: 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 53x69 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:50:14
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren